Испечатете ја страната

Купувајте онлајн на единствениот машки онлајн шоп кај нас

Понеделник, 21 Јануари 2019 12:07 Напишано од  Објавено во КОМПАНИИ
Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Купувајте на единствениот онлајн шоп за мажи кај нас www.fridayshop.mk . Уникатна продавница на која ќе најдете огромен избор на продукти за секој од вас.

Fridayshop.mk претставува првата специјализирана онлајн продавница за мажи во Македонија. FridayShop е комбинација од вкус, талент и вештина на еден тим кој работи заедно со цел да ги задоволи потребите на оние кои што го бараат својот стил. FridayShop е нешто повеќе од само обична продавница, FridayShop претставува начин на живот. Преку продажба на производи од различен асортиман кои го подобруваат начинот на живот на еден модерен господин, нашата цел е да ви дадеме едно посебно искуство кога станува збор за онлајн шопингот. Нашата цел е да го направиме вашиот шопингот едноставен и сигурен. Она што е многу важно е тоа што ние нема да бидеме само онлајн продавница, ние сакаме да бидеме и вашиот стилски советник.

Кондури, чисзми, маици, часовници, јакни, аксесоари, продукти за нега, до продукти за дома.

Купувајте со вашата картичка (MasterCard, VISA, Maestro, Diners Club, …) и на рати.

Гарантирано  БЕЗБЕДНО ПЛАЌАЊЕ онлајн, БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сума над 3000 денари и 24/7  ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА