Секс скандалот е наместен: Не е Колинда туку порно актерката Дајмонд Фокс Издвоено

Недела, 18 Јануари 2015 16:10 Напишано од  Објавено во ИНТЕРЕСНО

Регионот го потресе веста дека протекле фотографиите од новата хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ во секс акција, а се утврди дека станува збор за грубо подметнување.

Регионот го потресе веста дека протекле фотографиите од новата хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ во секс акција, а се утврди дека станува збор за грубо подметнување.

Имено објавените фотографии кои се објавени не се автентични, а српски Телеграф го пронашол и вистинското лице кое е на провокативните снимки за кои се тврдеше дека е претседателката на Хрватска.

Порнографската снимка од каде се преземени фотографиите се вика “Horni Diamond Foxxx has fun in hotel room with young boy”, а главна актерка е порно глумицата Дајмонд Фокс.

Последен пат изменето на Недела, 18 Јануари 2015 16:12
ЕКОНОМИСТ.мк

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.